HİZMETLERİMİZ

Bizi Takip Edin!


Boyasız Göçük Düzeltme Çalışmalarımızı, yaptığımız işlerimizin görüntülerini ve bizden haberleri anında öğrenmek ve gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeniz yeterli.

Kasko ve Sigortadan Boyasız Göçük Düzeltme

Kasko ve Sigortadan Boyasız Göçük Düzeltme 2A Auto'da!

 

Mini Onarım Boyasız Göçük Düzeltme Teminatımla Hangi Hasarlar Teminat Altında?

Mini onarım teminatı ile aracınızı;

  • Boyasız araç kaportası göçüğünü düzeltme,

Bir darbe soncunda araç kaportası aksamındaki meydana gelen kaporta göçüklerini orjinalliğini koruyarak ve boya kullanmadan yapılan bir tekniktir. Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme,

Dış darbeler sonucunda aracın kaporta aksamında meydana gelen ezik, vuruk ve göçükleri farklı tekniklerle düzeltme işlemidir.

  • Araç boya tamiri (tampon sıyrıkları, anahtar çizikleri, kapı vuruklarını)

Dış darbeler sonucunda kapı, çamurluk ve tamponda meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük ölçekli boya hasarlarını tamir için kullanılır. Mini yama da denilir.

  • Araç döşemesi tamirleri (deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki yanıkları, döşeme yırtıkları ve çizikleri)

 Araçların iç döşemelerindeki hasarları (sigara yanığı, çizik, yırtık) tamir sonrası farkedilmeyecek derecede azami düzeyde tamir etmek için yapılır.

  • Ön cam tamiratı

Araçların ön camlarının dış yüzeylerinde taş sekmesi, cisimden zarar görmesi gibi dış darbelerden kaynaklı hasarları tamir edilir

  • Leke çıkarma (deri, döşeme kumaşları ve halı malzemelerindeki leker)
     
  • Göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar gibi plastik tampon tamirini kapsayan hasarlara karşı aracınızı koruyabilirsiniz.

​Detaylı Bilgi İçin Bizi Aramakdan çekinmeyin.