HİZMETLERİMİZ

Bizi Takip Edin!


Boyasız Göçük Düzeltme Çalışmalarımızı, yaptığımız işlerimizin görüntülerini ve bizden haberleri anında öğrenmek ve gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeniz yeterli.

Göçük Onarımını Nasıl Mı Yapıyoruz?

0541 654 56 61 Boyasız Göçük Düzeltme Boyasız Dolu Hasar Tamiri Kaput Göçük Düzeltme Tavan Göçük Düzeltme Kapı Göçük Düzeltme

Göçük Hasarı Öncesi Ekspertiz

Aracınızda dolu hasarı veya farklı sebeplerden dolayı oluşmuş göcük,ezilme,çökme hasarlarını uygun onarımı yapabilmek ve size en doğru çözümü üretebilmek için öncelikle ekspertiz gerçekleştiriyoruz. Yapılan ekspertiz ile aracınızın onarım sonrasındaki halini öngörerek içinizin rahat edebileceği şekilde bilgi aktarabiliriz.

İç Trim (Tavan veya Kapı İçi Sökme İşlemi)

Aracınızın tavanında yada kapılarında oluşan göçük veya hasarların firmamız tarafından pürüzsüz şekilde onarılabilmesi için bu uygulamaya ihtiyaç duyulur. Tavan veya kapı içi sökülerek hasar olan bölgeye içeriden de müdahale edilerek hasarın pürüzsüz hale getirilmesi böylece sağlanmış olur. Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan bu işlem sayesinde aracınızda deformasyon veya garanti dışı kalabilecek hiçbir durum söz konusu değildir.

Göçük Onarımı Uygulaması

Firmamız uzun yıllardır göçük tamirinde edindiği tecrübe ile aracınızı profesyonel şekilde onararak içinizi rahatlatır. Özel ekipmanlar ve uzman kadromuz sayesinde aracınızın hasarı boya veya benzeri bir madde olmaksızın aracınızın orjinalliğini bozmadan gerçekleştirilir. Uygulamasını tamamladığımız araç sahipleri mutlu şekilde firmamızdan ayrılmışlardır.

PDR Işık Uygulaması

PDR ışık uygulamaları ile minik şekilde olan göz ile görülmesi mümkün olmayan dolu hasarlarını görerek mükemmel bir onarım yapmaktayız. Yine bu ışık teknolojisi ile düzeltilen alanların pürüzsüzlüğünü test ederek aracınızı ilk gün ki hali ile sizlere teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

whatsapp