HİZMETLERİMİZ

Bizi Takip Edin!


Boyasız Göçük Düzeltme Çalışmalarımızı, yaptığımız işlerimizin görüntülerini ve bizden haberleri anında öğrenmek ve gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeniz yeterli.

Far Parlatma

FAR PARLATMA UYGULAMASI

Far Parlatma Nasıl Yapılır.

Aracınızın gözleri farlarınız. Onlara gözümüz gibi bakıyor ilk günkü parlaklığına kavuşturuyoruz.

Far temizleme,far parlatma işlemi günümüzde plastik farlarda sık sık karşımıza çıkan far temizleme işlemi sonrasında farların yeni haline %85 yaklaşıldığı bir uygulamadır.

Üretilen araçların farları iklim, gece kullanımı, izole malzemelerinin deforme olması gibi nedenlerden belirli bir süre sonra solma, matlaşma, aydınlatma kuvvetinin düşmesi gibi olumsuz sonuçlar vermektedir.Bir gece farlarınızın iyi göstermediğini fark ettiğiniz de, aracınızı park ettiğinizde göreceğiniz kötü görüntüde veya vize işlemlerinde farlarınızın iyi göstermediği gibi bir kusur işittiğinizde hemen üzülmeyin. Bu durum çoğu zaman pratik bir şekilde eskisinden daha iyi ve daha uzun bir süre size sorunsuz bir şekilde hizmet verebilecek şekilde giderilebilir. Kullanılan plastik far camı şeklinde bilinen farlarınız plastik malzemenin ismi, derecesi, işlem akışı, mevcut farların durumu hakkında analiz yapabilen uzman kadromuzla garantili bir şekilde yapılabilir.

whatsapp