HİZMETLERİMİZ

Bizi Takip Edin!


Boyasız Göçük Düzeltme Çalışmalarımızı, yaptığımız işlerimizin görüntülerini ve bizden haberleri anında öğrenmek ve gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeniz yeterli.

Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi

Boyasız göçük düzeltme eğitimi almak isteyen kişiler öncelikle bilmeleri gereken konu bu işin profesyonel yapmalarını tasiye ederim.

Boyasız Göçük Düzeltme Kursu

Boyasız göçük düzeltme eğitimi (pdr) eğitimini almak isteyen arkadaşlara duyuru.

Boyasız göçük düzeltme eğitimi almak isteyen kişiler  öncelikle bilmeleri gereken konu bu işin profesyonel yapmalarını tasiye ederim. Eğer dışarıdan gördükleri gibi bu işe başlarlarsa, kısa vadede başarılı olurlar. İşin içine gerçekten girdikleri taktirde her türlü sorunla karşılaşmaya hazır olmalıdırlar. Basit hasarları görsel olarak yapabilirler, eğer kaliteli bir araca  ve araç sahibinin aracına aşık titiz olanına Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi denk geldiğinde sonu kötü olaylarla karşılaşmaları olasıdır. Hiçbir araç sahibi aracında hata istemez.Ters bir durumda onarılmayan hasar hem araç sahibinin canı sıkar,  hemde işi yapan ustanın. 2A AUTO Boyasız Göçük Düzeltme olarak bu işi yapmak isteyen arkadaşlara bu eğitimi haftalık, aylık olarak temel eğitimler  veriyoruz. Şunu unutmadan ekleyeyim, her PDR eğitimini alan usta olamaz. Eğitimden sonra aday kendini çalışarak geliştirebilir. Tam eğitimli bir usta en az bir yıl eğitimden sonra beceri ve öz güvenini kazanabilir. BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME eğitimini makul fiyatlarda verebilir ve işi öğrendikten sonra çalışma imkanı sağlatabiliriz.Bu işin alt yapısında kaporta ve boyacıların vede her türlü araçla haşir neşir olanların başarı yüzdesi yüksektir. Egitim süreleri en az bir hafta ve bir aydır. 

whatsapp