HİZMETLERİMİZ

Bizi Takip Edin!


Boyasız Göçük Düzeltme Çalışmalarımızı, yaptığımız işlerimizin görüntülerini ve bizden haberleri anında öğrenmek ve gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeniz yeterli.

Araçlarınızı Kasko ve Sigorta'dan Yapıyoruz.

Kasko ve Sigortadan Boyasız Göçük Düzeltme 2A Auto'da!

Kasko ve Sigorta'dan Göçük Düzeltme Hangi Hasarlar Tamir Edilir?

Kasko sigortası ayrıcalığı ile yararlanabileceğiniz, ufak hasarlarda işinizi kolaylaştıran hizmetlerden biridir mini onarım teminatı. Mini onarım Boyasız Göçük Düzeltme teminatı, kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödemesi gerektirmeden aracınızdaki ufak hasarları tamir eder. 

Mini onarım teminatını, kasko teminatlarına dahil ettirmeniz halinde aracınızdaki ufak problemleri bütçenizi sarsmadan telafi ederseniz. Trafiğin yoğun ve trafik kazalarının fazla olduğu yerlede sürücülere avantaj sağlayacak mini onarım teminatının önemi ne yazık ki hala tam olarak anlaşılamadı. 

Oysa hasarınızın mini onarım limit ve teminatında olması halinde aracınızın tamiri yapıldığı gibi hasarsızlık indiriminiz de bozulmaz. Ancak mutlaka servisinizden hasarın mini onarım limit ve kapsamları içerisinde olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.

Kasko teminatları neleri kapsar, neleri kapsamaz gibi soru işaretleri mini onarım teminatı içinde geçerlidir. Mini onarım teminatındaki ufak hasarlar dediğimiz hasarların neler olduğunu bilmek; benzer hasarlarda zaman kaybetmeden, araç tamirini ücretsiz yaptırmanızı sağlar.

 

Mini Onarım Boyasız Göçük Düzeltme Teminatımla Hangi Hasarlar Teminat Altında?

Mini onarım teminatı ile aracınızı;

  • Boyasız araç kaportası göçüğünü düzeltme,

Bir darbe soncunda araç kaportası aksamındaki meydana gelen kaporta göçüklerini orjinalliğini koruyarak ve boya kullanmadan yapılan bir tekniktir. Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme,

Dış darbeler sonucunda aracın kaporta aksamında meydana gelen ezik, vuruk ve göçükleri farklı tekniklerle düzeltme işlemidir.

  • Araç boya tamiri (tampon sıyrıkları, anahtar çizikleri, kapı vuruklarını)

Dış darbeler sonucunda kapı, çamurluk ve tamponda meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük ölçekli boya hasarlarını tamir için kullanılır. Mini yama da denilir.

  • Araç döşemesi tamirleri (deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki yanıkları, döşeme yırtıkları ve çizikleri)

 Araçların iç döşemelerindeki hasarları (sigara yanığı, çizik, yırtık) tamir sonrası farkedilmeyecek derecede azami düzeyde tamir etmek için yapılır.

  • Ön cam tamiratı

Araçların ön camlarının dış yüzeylerinde taş sekmesi, cisimden zarar görmesi gibi dış darbelerden kaynaklı hasarları tamir edilir

  • Leke çıkarma (deri, döşeme kumaşları ve halı malzemelerindeki leker)
     
  • Göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar gibi plastik tampon tamirini kapsayan hasarlara karşı aracınızı koruyabilirsiniz.

​Detaylı Bilgi İçin Bizi Aramakdan çekinmeyin.

whatsapp