HİZMETLERİMİZ

Bizi Takip Edin!


Boyasız Göçük Düzeltme Çalışmalarımızı, yaptığımız işlerimizin görüntülerini ve bizden haberleri anında öğrenmek ve gelişmeleri takip etmek için sayfamızı beğenmeniz yeterli.

Anadolu Yakası Boyasız Göçük Düzeltme

Anadolu Yakası Boyasız Göçük Düzeltme Anadolu Yakası Mini Onarım

Anadolu Yakası Boyasız Göçük Düzeltme Anadolu Yakası Mini Onarım

Anadolu Yakası boyasız göçük düzeltme servisimizde aracınızda bulunan bütün sorunlar ile birlikte küçük kazalar sonucu hasar almış bölgelerin onarımı gerçekleştirilir. Anadolu Yakası mini onarim merkezi aracınız için en iyisini yapar. İkinci el otomobil satışlarında boyasız araçlar tercih edilmektedir. Sizinde aracınızda kücük kazalar varsa Anadolu Yakası boyasız göçük onarim merkezinde aracınıza boyasız kaporta tamiri yaptırırsanız aracınız değer kayıbı yaşamaz. Sizde aracınızı degerinde satmak istiyorsanız Anadolu Yakası boyasız göçük düzeltme servisine gelerek araciniza mini onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Ayrıca mini onarım sayesinde zaman kazanırsınız. Normal sartlarda bir parçanın boyanmasi minimum 1 gün sürer hem aracınızın değeri düşer hemde fazla zaman harcamış olursunuz. Profesyonel ekipmanlar ile aracınızın hasarlı bölgesi orjinal haline geri dönecektir. Anadolu Yakası mini hasar onarımı ile artık araçlarınızı onarmaktan korkamnıza gerek yok mini onarım ile hasarsızlığı bozulmayacak.

Anadolu Yakası boyasız göçük düzeltme servisi 200 m2 lik alanda profesyonel makineler ile hizmet vermektedir. Ayrica otomotiv sektörünün en çok ihtiyacı olan hizmetleride müşterilerimize sunmaktayız. Bunlardan bazıları oto ekspertiz , oto cam çatlak tamiri gibi yenilikci hizmetlerdir. Servisimizde son teknoloji makineler kulanılmaktadır. Orjinal test cihazları ve makineler ile aracınıza en doğru işlemi en hızlı şekilde yapmaktayız. Anadolu Yakası boyasiz göçük düzeltme servisimizde müşteri memnuniyeti en ön pilandadır.

Fatih Değermenci: 0541 654 56 61 

 

Boyasız Göçük Düzeltme Fiyat

Boyasız göçük düzeltme fiyatı hakkında bilgi verecek olursak ;
Aracın darbe aldığı bolgenin zorluk durumu önemlidir. Hasar alan bölgenin sac uzaması yada keskin kıvrılma olup olmadıgı önemlidir. Hasar alan bilgenin çapı 10 cm ye kadar olan ve oval uzamamış saca sahip olan bölgelerin fiyatlari 100 ile 150 TL arasında değişmektedir. Hasarın daha buyuk oldugu bölgelerde ise 200 ile 350 TL arasında boyasız göçük düzeltme fiyatı değişmektedir. İşini profesyonel yapmayan ve ucuza yapan servislere itibar etmeyin. Aracınıza yapılacak yanlış bir müdahale geri dönüşü olmayan zararlara neden olabilir. İkinci el otomobil satışlarında aracı almak isteyen kişiler genelde aracın boya durumuna takılırlar. Boyasiz göçük düzeltme ücretinden kaçıp aracınızı satarken daha fazla zarar etmeyin. Anadolu Yakası boyasız göçük düzeltme servisi herzaman en uygun fiyat ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.
 

Anadolu Yakası mini onarım

Anadolu Yakası boyasiz göçük düzeltme Anadolu Yakası mini onarım Anadolu Yakası boyasız kaporta tamiri Anadolu Yakası mini onarım ustası Anadolu Yakası boyasız onarım Anadolu Yakasında boyasız göçük düzeltme Anadolu Yakası dolu hasarı Anadolu Yakası göçük onarım merkezi 

whatsapp